Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 1.330 views 0

Android Nougat 7 Galaxy S7 İçin Çıktı

Android Nugat 7.0 OS Beta 3, Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için piyasaya çıktı.

android-logo

Samsung, amiral gemisi akıllı telefonları için, kullanıcılarına en yeni Android işletim sistemini sundu. Cihazlar, Nougat 7.0’ın beta sürümüne güncellendi. 

Akıllı telefon şirketleri, tüm cihazlar için genel bir sürüm yayınlamadan önce son OS’un beta sürümü için iki veya üç güncelleme çıkarttı. Benzer şekilde Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 kenarları için geliştirilen Android 7.0 Nougat beta sürümünün yeni bir sürümünü piyasaya çıkarttı.

İlginçtir, yeni işletim sisteminin yalnızca belli sayıda Android mobil cihaza uygun olması; Ancak önümüzdeki aylarda daha fazla akıllı telefona ulaşması bekleniyor.

Android  Nougat Özellikleri

Android 7.0 Nougat, bölünmüş ekran, gelişmiş pil tasarrufu modu, Daydream VR desteği, paketlenmiş bildirim, çift dil desteği ve daha pek çok özellik ile birlikte geliyor.

Bununla birlikte, Samsung yalnızca birkaç yeni özellik ve iyileştirme içeriyor. Beta güncelleme 2.0, hata düzeltmeleri ve geliştirmeler üzerinde daha yoğunlaşmış durumda. Ayrıca, geliştirilmiş Hızlı Panel kullanılabilirliği, 4×3 düğme düzeni, parlaklık renk menüsü, düğme ızgara menüsü ve daha fazlasına sahip. Kablosuz bağlantı kesilmesi ve ekran sorunları açma gibi Beta 2.0’da pek çok  sorunu hala düzeltilmemiş durumda.

Muhtemelen Samsung, beta Nougat 7.0 OS için bir başka güncelleme yayınlayacaktır. SamMobile raporuna göre, üçüncü beta güncellemesi İngiltere’de kullanıma sunulmaya başlandı ve yakında dünyanın diğer bölgelerinde yayımlanması bekleniyor

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com