Reklam Alanı
Reklam Alanı
Sinema 3.587 views 0

Deadpool 2 Geliyor

Çizgi romandan beyaz perdeye uyarlanan, 7’den 70’e herkesin sevgilisi olan Deadpool’un 2. filmi için detaylar ortaya çıkmaya başladı.

deadpool-2

İlk filimin gişede yakaladığı başarının hemen ardından, devam filmi için kollar sıvandı. İlk filmin yönetmeniyle yola devam etmeyen FOX, David Leitch‘le ikinci filmin yönetmenliği için anlaşma sağladı.

Deadpool 2 Ne Zaman Çıkacak

Deadpool 2 Imdb saygasındaki bilgiye göre, ABD’de 2 Mart 2018 tarihinde vizyonda olacak. X-Man evreninin sempatik kahramanının yeni maceralarını izlemek için, 1,5 sene daha sabretmemiz gerekecek.

Deadpool 2 Oyuncuları

Deadpool oyuncuları kim olacak hala net bir bilgi yok. Ancak Deadpool karakterini, ilk fimde olduğu gibi Ryan Reynolds canlandıracak. Nathan Summers / Cable rolüyle ise Rich Sands kesinleşen oyuncular arasında. Diğer oyuncuların kim olacağı ise zaman içerisinde belli olacak.

Deadpool 2’nin konusu da hala netleşmiş değil. Ancak senarist ekibi, yeni film için kolları çoktan sıvamış durumdalar. En az ilk film kadar komik ve eğlenceli bir hikaye izleyeceğimiz kesin.

Deadpool 2 fragmanı çıktığında, hepimiz yeni film için az çok bilgi sahibi olmaya başlayacağız. İlk filmdeki kadar iyi seslendirmeler yapılırsa, yeni filmde Türkiye’de güzek gişelere imza atacaktır.

Deadpool 3

FOX film Deadpool 2’ye o kadar güveniyor ki, şimdiden Deadpool 3 için yönetmen arayışlarına girmiş durumdalar.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com