Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 6.051 views 0

Football Manager 2017’nin Korsanı Çıkacak Mı?

Kuşkusuz Football Manager serisi, futbol severlerin yıllardan beri takip ettiği ve oynadığı bir oyun. Her sene durmaksızın getirdiği yenilikler ve oyuncuyu teknik direktörmüş hissine kapılmasını sağlayan yapısıyla vazgeçilmez durumunda. Football Manager 2017 ne zaman kırılacak?

football-manager-2017

Football Manager 2017, yenilikler itibariyle sürekli üzerine koyan bir oyun. Geçmişe dönüp baktığımızda, eski oyunlarla arasındaki uçurum gözle görülebilir. Geçen sene uzun uğraşlar verilmesine rağmen, FM 16, korsan kullanıcılarını üzmüş ve uzunca bir süre bulunamamıştı. Çok geç de olsa çıkan sürüm, sürekli verdiği hatalar yüzünden oynanamaz şekildeydi.

Fm 2017 Skidrow tarafından kırılması için bekleniyor. Geçen seneki oyunda Skidrow’un, Sega’dan para aldığı ve bu yüzden korsanının çıkmadığı dedikoduları üst seviyeye çıkmıştı. Fm 2017 Crack versiyonu da, hala internete düşmüş değil. Bunun nedeni yine aynı dedikodular olabilir. Skidrow Fm 2017‘yi sitesine eklemiş olsa da Fm 2017 Crack bölümünde, bekleyiniz yazısı yer alıyor.

Kimi internet sitelerinde Fm 2017 indir şeklinde yazılar bulunsa da, güvenilir kaynaklarda yok. Fm 2017 full indir şeklinde, başka uygulama veya programları da bilgisayarınıza indirmeniz mümkün O yüzden ne indirdiğinize dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Eğer bu oyun için bütçe ayıramıyorsanız, oyunun indirime girmesini bekleyebilir veya Fm 2017 beta sürümünü deneyebilirsiniz. Fm 2017 beta sürüm, size bir sezon boyunca Fm 2017 full oyundan farksız olarak hizmet verecektir.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com