Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 1.032 views 0

Galaxy Note 7 tekrar satışa çıkacak mı?

Samsung’a büyük zarar ettiren, kullanıcısını da tehlikeye sokan Note 7’nin tekrar piyasaya sürüleceği konuşuluyor.

samsung-logo

Kore kaynaklı habere göre, Samsung geri topladığı cihazlar üzerinde çalışmalarını sürdürdü. Çıkan sonuçlar neticesinde Samsung Note 7’nin son durumu belirsizliğini korumasına rağmen, tekrar piyasaya sürülmesi konuşuluyor. Eğer bu haber doğru çıkarsa, Note 7 tekrar ne zaman satışa çıkacak belli değil. Böyle bir durumda, cihazların Hindistan ve Vietnam gibi yükselen pazarlara dağıtılması bekleniyor.

Note 7 özellikleri itibariyle son derece sevilmiş, kullanıcılar tarafından çok olumlu tepkiler almıştı. Ancak Telefonların patlaması ve sağlığı olumsuz yönde etkilemesi nedeniyle piyasadan tamamen toplatılma ve üretiminin durdurulması kararı alınmıştı. Aradan geçen zamana karşın, cihazın neden patladığı hala çözülebilmiş değil. Eğer telefon tekrar piyasaya sürülecek olursa, buna benzer bir problem çıkartması Samsung adına bir felaketle sonuçlanacaktır.

Samsung çıkan bu problemler nedeniyle, defalarca kez gazetelere ilanlar vererek kullanıcılarından özür dilemişti. Hatta daha sonra, yöneticilerin diz çöküp af dilediği görüntüler de basına yansımıştı. Şirketin bu kadar büyük bir risk alıp almayacağını bekleyip göreceğiz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com