Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 935 views 0

Google Pixel’e Övgüler Yağıyor

Geçtiğimiz ay ilk kez piyasaya çıkan Google’ın Pixel akıllı telefonu, gözden geçirenler tarafından oldukça fazla övgü topladı.

google-pixel

Joanna Stern, Wall Street Journal‘da “Google Pixel şu an satın alabileceğiniz en iyi Android akıllı telefon” dedi. Patlamasıyla gündeme oturan Samsung‘un Galaxy Note 7‘sine atıfta bulunarak “Diğer önde gelen yarışmacı kendiliğinden yanma yüzünden diskalifiye edildi,” diye ekledi. Stern, Pixel’in ekranından etkilendi; Yüksek piksel sayısı, fotoğrafları siyahların daha derin, daha canlı renkler ve daha keskin görünmesini sağlar. “AMOLED ekranı fotoğrafları daha iyi görünmesini sağlıyor – hatta bir iPhone’dan çekilmiş gibi” diye yazdı.

David Pierce, Wired‘in bir incelemesinde “Pixel”, iPhone’u gerçekten mükemmel bir kamera ve bir sürü yenilikçi yazılım ve servis ile birlikte sunmaktadır “dedi. “En sık duyduğum soruya cevabım değişiyor:” Ne telefon almalıyım? ” Bir Pixel almalısın “diye yazdı. Pierce, “Pixel’in piyasaya sürülmesinden sonra herkesin yaptığı şaka, Google’ın bir iPhone yapmasıydı ve evet, bu doğru. Google, Android’le çalışan bir Iphone yaptı.” dedi.

Pixel’i Time için gözden geçiren Lisa Eadicicco’ya göre, piyasadaki diğer büyük rakiplerinden aşağı kalır yanı olmayan bir telefon. 

Google’ın yeni akıllı cihazı Pixel, görüldüğü gibi tüm Dünya medyasını da kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com