Reklam Alanı
Reklam Alanı
Genel 2.881 views 0

Google+ Verilerinizi İndirin!

Büyük umutlar ile sunulan Google’a ait sosyal ağ Google+ 2 Nisan’da hizmeti sonlandırılıyor. Sosyal ağa erişim kapanmadan verilerinizi almanızı sağlayan bir yolda bulunuyor.

Bunun için ilk olarak Google oturumunuzu tarayıcınızda açmanız gerekiyor.Oturumunuzu açtıktan sonra aşağıdaki adımları uygulayarak verilerinizi indirebilirsiniz.Bu veriler içerisinde Google+ Circles ve Stream verilerinizin tamamını içeriyor.

Google+ İçeriklerinizin indirmenin yolu:

  • Öncelikle Google+ veri yedekleme sayfasına girin. 
  • Daha sonra bu sayfada tüm Google+ verilerinizi indirme başlığı altında yer alan Verilerinizi indirin linkine tıklayın:
  • Açılan sayfada hangi verilerinizi indireceğinizi işaretleyin (standart olarak hepsi işaretli gelir). Hepsini indirmek isterseniz işaretlere dokunmayın.
  • Aşağıda bulunan Next işaretine tıkladığınızda size arşiv türünü (zip ya da tgz) arşiv boyutunu ve arşivin size gönderileceği yöntemi seçebileceğiniz bir menü geliyor.
  • Bu işlemin ardından Create Archive tuşuna bastığınızda arşiniviz oluşturulmaya başlanıyor. Bu işlem bittiğinde size e-posta ile bilgi verileceği de yazıyor ekranda.

Bu işlemleri yaptığınızda yedekleriniz oluşturulmaya başlanıyor ve yedekler bittiğinde size haber veriliyor. Bu sayede Google+ üzerindeki verilerinizi yedeklemiş oluyorsunuz.

Yalın Bozkuş {Elysuse}

Light inside has broken but i still work...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com