Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 1.707 views 0

Monster Bilgisayar İyi Mi?

Bu haberimiz daha çok oyuncuları ilgilendiriyor. Şimdiden uyaralım! Oyun bilgisayarları hakkında konuşacağız..

Monster Bilgisayar İyi Mi Kötü Mü?

Maalesef dışa bağımlı bir ülkeyiz.. Daha doğrusu ne alırsak alalım dolar kuru üzerinden alıyoruz. Para birimimizin değeri gün geçtikçe düştüğü için alım gücümüz de oldukça düşmekte. Fakat biz ekonomist yada siyasetçi değiliz. Bu konular hakkında çok konuşma taraftarı da değiliz.

Gelelim asıl meselemize.. Monster bilgisayar iyi mi kötü mü sorusuna. Hatırlarsınız şöyle bir haber yapmıştık. http://www.teknolojialani.com/xiaomi-mi-5-kullanici-yorumlari-689.html Bu haberimizde Xiaomi Mi 5 akıllı telefonların amiral gemisi telefonlar ile yarışır seviyede olduğunu ve fiyat performans ürünü olduklarını belirtmiştik.

monster-bilgisayar

Monster bilgisayarlar da Xiaomi ürünlerine benziyor. Kasa kalitesini fiyat-performans ürünlerinde geri plana atsalar da donanım bileşenleri üst düzey seviyede. Ülkemizdeki oyuncuların en çok merak ettiği konulardan biri olan bu sorunun cevabı da burada gizli. Eğer oyuncular için kasa kalitesinin önemi yoksa Monster bilgisayarlar gayet uygun bir seçenek. Ayrıca ek özellik ekletebilmeniz de önemli.

Merkez ofisi Kadıköy’de bulunan Monster bilgisayar teknik destek konusunda da oldukça iyi bir seviyede. Herhangi bir sorun olduğunda direk parça değişimi yapmaktalar. Bir Türk firması olması olumsuz hizmet alacağınız anlamına asla gelmesin. Bu yüzden biz Monster bilgisayarı oyun severlere öneriyoruz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com