Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 8.765 views 0

Origin’den Bedava Oyun Almak

Ea’nın oyun satışı yaptığı Origin’den bedava oyun almak isteyenler için çeşitli ip uçları vereceğiz.

origin-logo

Origin‘de oyun severlerin, Steam gibi takip ettiği ve oyunları dijital olarak aldıkları bir platform. Oyunların çok büyük bir kısmı ücretli de olsa, ücretsiz oyunlar alabilmek de mümkün. Bunun için bir kaç yol var. Şimdi bunları inceleyelim. Origin’den ucuza oyun almak için Origin’den Ucuza Oyun Almak başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Origin On The House Nedir?

Steam bedava oyunlar bölümü diye özetlemek mümkün. Kasım 2016 itibariyle “Dungeon Keeper” isimli oyunu hiç bir işlem yapmadan, ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.  Zaman zaman buradaki oyunlar değişiklik göstermekte ve yenisi gelmektedir.

Battlefield 4 Dlc leri bedava olarak, bu bölümde paylaşılmıştı.

Bedava Battlefield 4 İndir

Battlefield serisinin bir önceki oyununu da kütüphanenize çok kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz. Origin bedava oyun almanız konusunda oldukça cömert bir site. Battlefield 4, ücretsiz bir şekilde hesabınızda yerini alsın istiyorsanız, Free Games – Trials bölümünden, 7 Günlüğüne Battlefield 4 tam sürümünü, bedava olarak temin edebilirsiniz. Oyun bir hafta boyunca “full sürüm” olarak hesabınızda bulunacak. Battlefield 4 Dlc leri bu sürede tekrar ücretsiz duruma gelirse, onları da ekleyerek oynayabilirsiniz.

Bedava Battlefield 1 ve Bedava Fifa 17

Fifa 17 ve Battlefield 1’i tam anlamıyla ücretsiz oynamanın bir yolu yok. Ancak başka bir satın alımınızda, ücretsiz olarak deneme sürümlerini oynayabilirsiniz. Eğer Origin Access hesabınız varsa, 1o saatliğine bu oyunları ücretsiz olarak kütüphanenizde bulundurabilme imkanınız var.

 

 

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com