Reklam Alanı
Reklam Alanı
Palandins'in ayak sesleri
Oyun 1.704 views 0

Paladins İnceleme

 Hala beta sürümde olan ve hi-rez tarafından Overwatch’a rakip olarak geliştirilen oyun,ilk senesini doldurmadan Overwatch’a yetişti bile.Gerek ücretsiz oluşu gerek yenilikleriyle dikkat çeken oyun yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Palandins'in ayak sesleri

İlk çıkış zamanlarında Overwatch çakması olarak tabir edilen, özellikle taret döşeyen cüce ve zincir atan kaplumbağa karakterlerinin iki oyunda da benzer olması sebebiyle hırsızlıkla suçlanan Paladins, tüm söylenenlere rağmen yoluna devam ediyor.

İlk senesi itibari ile büyük bir oyuncu kitlesine kavuşan oyun, Overwatch’a para vermek istemeyen insanlara güzel bir alternatif oldu bile. Sürekli gelen güncellemeleri, oyun içi düzeltmeler, yeni karakterler ile menüsü geliştiren yapımcı Hi-rez firması, tüm ilgisini Smite üzerinden alıp Paladins’e yönlendirmişe benziyor. Şu an normal oyun modlarında yük taşıma ve kuşatma bulunurken, ayrı olarak belli bir seviye sonrası rekabetçi moduna girebiliyorsunuz.

Tank, çevrele, destek ve saldırı olarak 4 ayrı sınıfa sahip oyun, gerçekten oyuncuya zevkli bir oynanış sunuyor. Önümüzde ki günlerde yeni karakterler ve haritaların müjdesini veren firma bakalım bize neler sunacak.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com