Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnternet 1.097 views 0

Pornhub Vine’yi Satın Alıyor

Değişik bir satın olma konusunda hepimizin hemfikir olacağını düşünüyoruz. Porno endüstrisinin en önemli firmalarından biri olan Pornhub Vine’yi satın alıyor!

Vine Satılıyor Mu?

Sosyal medya devi olan Twitter zor günlerden geçiyor. Geliştirdiği uygulama ve web site sayesinde kısa sürede popüler bir sosyal medya aracı olan Twitter ekonomik darboğazın eşiğinde. Fakat bu durumun oluşmasında en önemli neden de ortaya koyamadıkları inovatif fikirler. Bu krizi aşmanın tek yolu popülerliği Instagram yüzünden azalan Vine’yi satmak gibi.

Yakın zamanda Vine uygulamasını kapatacağını duyuran Twitter hiç beklemediği bir teklif aldı. Yetişkin film endüstrisinin öncü şirketlerinden olan Pornhub Vine’yi satın almak istediğini açıkladı. Fakat Twitter şu an için bu duruma sıcak bakmıyor. Belki de fiyat yükselme taktiği uyguluyor. Şu an için kafalarda ki soru işaretlerinden biri de Pornhub’ın Vine’yi alarak neyi amaçlamak istediği. Direk yetişkin platformuna mı dönüştürecek yoksa  Twitter’ın yapamadığı yada atamadığı doğru adımları atarak kâra geçme politikası mı güdecek.

teknoloji-haberleri

Teklifin içeriği ise şu: Pornhub kurucusu Corey Price’in bizzat Twitter CEO’su Jack Dorsey’e götürdüğü teklif ise söylenene göre hanesinde oldukça çok rakam içeren bir teklifmiş. Herkesi şoke eden bu teklifin ardından ise Pornhub CEO’su Corey Price, yaptığı açıklama ile insanlardaki şaşkınlığın gülüşmelere dönmesine sebep oldu. Bildiğiniz üzere Vine bir 6 saniyelik video çekme platformu. Yani çektiğimiz videolar çok kısa sürüyor. Bundan dolayı da ünlü CEO yaptığı bir açıklamasında, ”Altı saniye bazıları için yeter de artar bile.” ifadelerini kullandı. Yani oldukça derin anlam içeren bir açıklamada bulunmuş oldu.

Bakalım gelecek ne gösterecek ve Vine’yi kim satın alacak..

 

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com