Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 1.406 views 0

Samsung Gear S3 İncelemes

Samsung’un yeni nesil akıllı saati Gear S3’e yakından bakıyoruz. Yeni saat fiyat, performans, görünüş olarak isteneni verebilecek mi?

SAMSUNG GEAR S3

Yeni nesil Gear S3, 18 Kasım’dan sonra ABD’de satışa sunulurken, ön sipariş geçen Kasım 6’da başladı. Saatin gelmesiyle, Gear S3, Gear S2 selefinden oldukça büyük ve aynı zamanda çok erkeksi bir tasarıma sahip. Tek bir şarjla 4 gün kadar kullanım kolaylığı da sağlayabiliyor.

Samsung Gear S3 Özellikleri

Samsung Gear S3 özelleiklerine bakacak olursak, Google tarafından daha popüler hale getirilen Android Wear yazılımının aksine özel olarak üretilmiş bir Tizen OS üzerinde çalışıyor. 360 x 360 piksel çözünürlüğe sahip yuvarlak 1.3-inç Süper AMOLED ekrana ve Samsung’un kendi Exynos 7270 çipi tarafından desteklenmektedir. Ayrıca 4GB depolama, 768MB RAM ve kablosuz şarjı destekleyen 380mAh pil bulunuyor.

İvmeölçer, jiroskop, barometre, HRM ve ortam ışığı algılayıcısı gibi dahili özelliklere sahiptir. Ayrıca, Bluetooth 4.2, Wi-Fi B / G / N, NFC, MST ve GPS / Glonass‘ı destekliyor. Yürüyüş ya da açık hava sporları seven kişiler için, konum takibi, bulunduğunuz yere göre bir yardım mesajı göndermek için kullanılabilir. Gümüş veya koyu gri bir kasa ile sunulurken, bitiş kısmı Vites S2’den devam eden döner çerçeve mevcut.

Ekran her zaman yanıyor ayrıca su geçirmez ve toz geçirmez. İlginç bir şekilde,  S3 şimdi Manyetik Güvenli İletim (MST) ve Yakın Alan İletişimi (NFC) destekliyor, saatten temassız ödeme mümkün olacak. En iyi yanı, canlı bir ekran ile şarjınız saat 4 gün sürer ve 15 dakika şarj ederek 10 saat kullanılabilir.

Samsung Gear S3  Fiyatı

Samsun Gear S3 Fiyatı, Türkiye’de bulunan teknoloji marketlerinde 1299 Tl olarak görülüyor.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com