Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 1.745 views 0

Sennheiser Mx 375 İncelemesi

Fiyat performans ürünlerinden biri olan Sennheiser Mx 375 incelemesi ile karşınızdayız. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir kulaklık sahibi olmak isteyen tüketiciler için doğru seçin Sennheiser Mx 375 olabilir.

Sennheiser Mx 375 Kulak İçi Kulaklık İncelemesi

Giriş seviye fiyatıyla uygun fiyatlı bir kulaklık almak isteyen tüketicilerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biri olan Sennheiser Mx 375 ülkemizde oldukça popüler. Bunun en önemli nedeni ise 60 liralık satış fiyatı. Kaliteli kulaklıkların 100 lira bandından başladığını düşünürsek 60 liralık tavsiye edilen satış fiyatı oldukça makul. Kalbur üstü birçok kulak içi kulaklığın minimum satış fiyatının 150 TL olduğunu düşündüğümüzde Sennheiser Mx 375 daha da ön plana çıkmakta.

Sennheiser Mx 375 sadece fiyatıyla ön plana çıkmıyor. Kullanıcılara verdiği temiz sesler, kaliteli bas ve tiz özelikleri fiyatına göre oldukça iyi. Bu durum göreceli olmakla beraber fiyatı düşünüldüğünde daha da değerli oluyor.

Sennheiser Mx 375 2 adet kulaklık süngeri ve bir adet deri kılıf ile gelmekte. Şunu belirtmek istiyoruz. Alacağınız ses süngerler kulaklığa takılı olduğunda daha iyi olmakta. Fakat bu süngerler çok çabuk kayboluyor. Dikkat etmenizde fayda var.

Deri kılıf içinse ayrı bir parantez açmak gerekli. Kulaklıklarınızı bu deri kılıfın içine koymasanız bile ufak tefek eşyalarınızı bu kılıfın içine koymak isteyebilirsiniz. Çok güzel bir artı.

sennheiser-mx-375

Sennheiser Mx 375 Teknik Özellikleri

  • Güçlü dinamik baslar için yüksek performanslı dinamik sürücüler
  • Optimum kullanım ve konfor için hafif ve ergonomik dizayn
  • Taşıma çantası
  • Güçlü dinamik baslar için yüksek performanslı dinamik sürücüler
  • Optimum kullanım ve konfor için hafif ve ergonomik dizayn
  • Taşıma çantası
  • Portatif MP3 player, CD player, iPad, iPod ve iPhone için optimize edilmiştir (iPad, iPhone ve iPod Apple Inc. ticari markasıdır., US ve diğer ülkelerde tescil edilmiştir.) 2 yıl garanti

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com