Reklam Alanı
Reklam Alanı
Steam Logo
Oyun 8.150 views 0

Steam Kart Düşürme

Dijital oyun satışı yapan Steam’de, oyunları oynamadan kart düşürmek mümkün 

Steam Logo

Steam, oynadığınız oyunlarda size bazı kartlar veriyor.  Bu kartlar sayesinde oyunları indirimli alabilme şansına sahipsiniz.

Steam Idle Master ile kütüphanenizdeki oyunlar bilgisayarınızda yüklü olmasa bile, steam kart düşürme programı sayesinde sizi oyunda gösterecek. Böylece kartlar envanterinize eklenmiş olacak. Buna steam kart hilesi de diyebiliriz.

Idle Master Nasıl Kullanılır

Steam idle master programını kurduktan sonra, kişisel Steam hesabınızla giriş yapıyorsunuz. Steam kart düşürme programı hesabınızı taradıktan sonra, arka planda oyunları çalıştırmaya başlıyor.

Bu sırada güvenliğiniz açısından Steam üzerinden oyun oynamayın. Film izlerken, müzik dinlerken, bilgisayar başında olmadığınızda veya dışarıda iken kullanabilirsiniz. Yaklaşık 2 saat geçtikten sonra steam kart hilesi kendini kanıtlamaya başlayacak.

Steam kart düşürme hakkınız kalmadı şeklinde bir uyarı alırsanız, bir sonraki oyuna geçerek işleme devam edebilirsiniz. Online oynadığınız oyunları, ayarlar bölümünden kara listeye eklerseniz güvenliğinizi arttırmış olursunuz.

Steam Idle Master ban sebebi değildir. Zaten kütüphanenizde olan oyunları oynuyor olarak görünüyorsunuz. Bu nedenle Steam banlamak için bir gerekçe sunamayacaktır.

Idle Master kullanımı oldukça basit olduğu için, bir iki dakika içerisinde rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz. Steam kart düşüren oyunlar, pahallı oyunlar olmak zorunda değildir. Neredeyse her oyundan kart düşürme şansınız vardır. Koleksiyon kartlarını satabilir, ya da işleyerek rozete çevirebilirsiniz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com