Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 1.576 views 0

Yeni Galaxy S8’in Ekranı

Teknolojini önde gelen şirketlerinden olan Samsung, Note 7’de çıkan büyük sorunlardan sonra cihazın üretimini durdurmuştu. Samsung tüm mesaisini ve beklentilerini, yeni telefonları Galaxy S8’e yöneltmiş durumda.

galaxy-s8-ekran

Samsung‘un yeni çıkartacağı Galaxy S8 modelinde büyük değişiklikler yapacağı söylentiler arasında. Bu değişimler ile ilgili söylentiler ise havada uçuşmaya devam ediyor. Bunların bazıları çok uçuk olsa da, bazı söylentiler mantıklı ve olabilirliği yüksek görünüyor.

Güney Kore’den bir çok kaynağa göre, Samsung Galaxy S8‘in basınca duyarlı bir ekranı olacağı söylentiler arasında. 3D Touch veya Force Touch‘un yeni telefonda olması mantıksız olarak görünmese de, raporlara göre bu özelliklerin cihaza entegre edilmesinin iki yılı bulacağı söyleniyor.

Piyasada Force Touch desteği olan iki adet cihaz halihazırda mevcut. Bunlardan birisi, Samsung’un en büyük rakibi olan Apple. Diğeri ise Huawei. Huawei’de bulunan Force Touch’ın geliştiricisinin Samsung olduğunu düşünürsek, Galacy S8’de bu özelliği görmek sürpriz olmayacak gibi duruyor.

Güney Kore’li kaynaklar, Samsung’un bir yöneticisinin, Force Touch desteğini yakın gelecekte kullanacaklarını belirttiklerini söylüyorlar. Ancak Samsung, bu konu ile igili resmi bir açıklama yapmış değil.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com