Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 726 views 0

Yeni Iphone’ların Özellikleri Sızmaya Başladı

Apple, Iphone 7 ve Iphone 7 Plus cihazlarında beklediği satış rakamlarına ulaşmayı başaramamıştı. Şirketin, hem yenilikçi çizgisi sebebiyle, hem de Iphone’ların 10. yılında büyük bir değişime gitmesi öngörülüyor.

iphone

Apple’a yakın kaynaklar, yeni Iphone’ların, arttırılmış gerçeklik sunan cihazlarla uyumlu hale geleceği söyleniyor. Giyilebilir teknoloji için kolları sıvayan Apple, önümüzdeki sene içerisinde akıllı gözlük üretmeye başlayacak. Sanal gerçeklikten çok arttırılmış gerçekliğe önem veren şirketin ürettiği telefonlar düşünüldüğünde. Bu söylemlerin doğru olabileceği düşünülüyor.

Ekran tasarımında da değişiklikler bekleniyor.

Yeni cihazların ekranlarının cam tasarım ve OLED ekran olacağı da söylentiler arasında. Bunun yanı sıra Apple, en büyük rakibi Samsung’un hayatımıza soktuğu kavisli ekranları da yeni Iphone’lara ekleyeceği söylentiler arasına.

İsim de değişebilir.

Apple’ın, Iphone’ların 10. yaşında devrimsel bir değişiklik yapacağı da konuşuluyor. Herkesin Iphone 8 olarak beklediği cihazın ismi, Iphone Pro olarak değişebilir. Iphone Pro’nun, ağabeylerine göre daha ince bir tasarımı olacak.

Cihazın tamamen dokunmatik ekran olarak üretileceği de söylentiler ve beklentiler arasında. Apple her zaman olduğu gibi, yine lansman tarihine kadar resmi bir açıklama yapmayacaktır. Yeni cihazların ve akıllı gözlüğün 2017 yılında tanıtılacağı bekleniyor. Bu söylentilerin doğruluğunu görmek için, bir sene daha beklememiz gerekecek.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com