Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnternet 1.817 views 0

Youtube Kanalı Nasıl Büyür

Herkesin merak ettiği sorulardan biri de youtube kanalı nasıl büyür sorusu. Bu sorunun cevabı ise makalemizde sizleri bekliyor.

Youtube Kanalım Nasıl Büyür?

Bu soruyu sormadan önce düşünmeniz gereken en önemli şey hangi türde kanal açarsam kanalım büyür olması gerekiyor. Eğer bu soruyu soracak kıvama gelmediyseniz YouTube kanalı açma işini bir kez daha düşünün. Hangi türde kanal açacağınıza karar verdiniz fakat kanalınızın ziyaretçisi mi yok? O zaman sorun var demektir. Gelin bu sorunları madde madde işleyelim.

youtube-kanali-buyutme

  • Stratejiniz yanlış olmasın? Yani kanala eklediğiniz video saatleri, video ekleme günleri yanlış..
  • İlgi çekici içeriğiniz yok? Şu an herkesin neredeyse bir Youtube kanalı var fakat başarılı olan insan sayısı çok az. O zaman yapmanız gereken en önemli şey ilgi çekici içerik üretmek olmalıdır.
  • Büyük kanallar nasıl büyük oldu? Cümle biraz devrik olmuş olabilir fakat bu soru bizim için çok önemli. Kendi sektörünüze ait kendini kanıtlamış kanalların neler yaptığına bakın. Onlar nasıl büyümüş inceleyin ve o kanalları örnek alın.
  • Ve son olarak video başlıkları, açıklama ve keyword alanları. Mutlaka bu bölümler doğru girilmiş olmalı. Eğer doğru girmezseniz kanalınızın abone sayısı çok az olduğu için izlenemezsiniz ve kalitenizi sadece kendiniz bilirsiniz. Organic hit alarak büyümenin tek yolu buradan geçmekte!

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com