Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 13.465 views 0

Origin’den Ucuza Oyun Almak

Ea’nın birbirinden güzel oyunları var. Ancak Origin üzerinden satılan oyunlar oldukça pahallı. Bu oyunları daha ucuza almanın yolu bu yazımızda olacak.

origin-logo

Origin’den Ucuza oyun almak

Origin, her ülkeye farklı fiyat politikası belirleyen bir site. Ülkenin ekonomik durumuna göre, oyun fiyatlarında ayarlamalar yapılıyor. Oyunlar dijital keyler olarak satıldığı için, kolay bir şekilde başka bir ülke üzerinden oyun satın alıp kullanabilme şansımız da var. Böylece her aldığımız oyunda, cebimizde kalan paralarla kar yapabilir veya iki üç oyun sonra alacağımız bir oyunu neredeyse bedavaya getirebiliriz.

Meksika, fiyatların en uygun olduğu ülkelerden birisi. Meksika’dan Origin oyun alma, basit bir kaç adımla oldukça kolay.

Ayrıca Origin’den bedava oyun almak için, Origin’den Bedava Oyun Almak isimli yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Origin Ucuz Oyun Almak İçin

Öncelikle Origin’e Meksika proxy üzerinden giriş yapmamız gerekiyor. Hola VPN indirerek, bağlantınızı Meksika olarak göstereceksiniz. Bunu yaptığınız zaman Origin Meksika sayfası gelecek.

Örneğin Battlefield 1 fiyatı, Türkiye’de 210 TL. Battlefield 1 Meksika Origin’de 190 TL’ye denk geliyor. Böylece 30 liralık bir kar yapmış oluyorsunuz.

Yine aynı şekilde, FIFA 17 fiyatı 210 lira yerine 190 TL Meksika’da. Yeni en ucuz fifa 17 Meksika’da diyebiliriz.

Star Wars Battlefront PC fiyatı 67 TL’lik etiketiyle Meksika Origin’de yerini alıyor.

Daha Ucuza Oyun Almak

Oyunları daha ucuz fiyata getirmek için, Hola üzerinden farklı ülkelerdeki oyun fiyatlarını kontrol edip, size en uygun gelen ülkeyi de bulabilirsiniz. Böylece cebinizden daha az para çıkartıp, orjinal bir şekilde istediğiniz oyuna sahip olabilirsiniz. Brezilya, Rusya, Tayvan, Hindistan gibi ülkelerde de oyun fiyatları normalden daha ucuz durumda. Bu ülkelerdeki oyun fiyatlarını da kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.

Belirlediğiniz ülkeden oyunu almak için takip etmeniz gereken adımlar, normalde olanla bire bir aynı. Oyununuzu seçin, kredi kartı üzerinden ödemenizi yapın ve oyun kütüphanenize eklensin. Daha sonra oyuna Türkiye üzerinden bağlanmak, hiçbir şekilde oyununuza zarar vermeyecektir veya silinmesine neden olmayacaktır. Oyun kütüphanenize işlediği andan itibaren, tamamen size aittir ve sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken şey, satın alım yapmak için kullandığınız kredi kartının yurt dışı alışverişlerine açık olması gerekmektedir.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com