Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 1.524 views 0

Bilgisayarınızı Tablete Dönüştürün

Sosyal medya hepimizin eli kolu olmuş durumda. Gün içinde bu uygulamalara harcadığımız zamanı ne tabletlerimizin ne de kişisel cep telefonlarının karşılamadığı bir gerçek. Bu yüzden alternatif çözümler aramaya başlar olduk. BlueStacks bu konuda en iyilerden biri.

bluestacks

BlueStacks Nedir?

BlueStacks, basit bir şekilde bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz bir uygulamadır. Bu sayede, bilgisayarınız içerisinde küçük bir tablet uygulaması yaratmış oluyorsunuz. Mobil olarak bulunan tüm uygulamaları da bilgisayarınızda çalıştırabilme şansınız doğuyor. Bilgisayara tablet programı indirmek de bataryalarımızın daha çok gitmesine fayda sağlıyor.

Örneğin, BlueStacks Periscope uygulamasını sorunsuz bir şekilde çalıştırıyor. Böylece bu yayınları aynı telefon veya tabletinizde olduğu gibi kolayca izleyebileceksiniz.  Clash of Clans’ı bilgisayardan oynamak için de aynı şekilde sadece uygulamayı yüklemeniz yeterli olacaktır.

Aynı zamanda bu program sayesinde, Whatsapp, Twitter, Facebook, Facebook Massenger, Periscope, Swarm, SnapChat vb. gibi tüm uygulamaları sorunsuzca bilgisayarınızda çalıştırabileceksiniz.

BlueStacks full bir şekilde ücretsiz olarak size hizmet veriyor.

APK Kullanabilirsiniz

Telefonunuza veya tabletinize yüklemeye çekindiğiniz APK dosyalarını da bu program üzerinden yükleyip deneyebilme şansına sahipsiniz. Uygulama listeniz sadece PlayStore ile sınırlı değil.

Canlı Yayın Yapın

Oyun yayıncılığı son dönemlerde çok moda ve aynı zamanda para kazandıran bir uğraş. Bilgisayar üzerinden oyun yayını yapmak biraz daha kolay olsa da, mobil oyun tanıtımı yapmak isterseniz işler biraz daha zorlaşıyor. Ekipman ve beceri gerektiren bir iş halini alıyor. Ancak BlueStacks bunun için de size güzel bir fırsat sunmuş durumda. Program üzerinden oynadığınız mobil oyunları canlı yayınla Twitch üzerinden yayınlayabilme şansınız var. Böylece ekipman derdiniz olmadan doğruca işinizi görebilirsiniz.

Bilgisayara tablet uygulaması indirmek için BlueStacks’ın resmi sitesini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com