Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 856 views 0

Bu Sefer Samsung S7 Patladı

Son günlerde patlayan telefonlar, hız kesmeden yollarına devam ediyorlar. Patlayan cihazlardan en çok dili yanan firma olan Samsung’un başı, bu kez de Galaxy S7’ile dertte.

samsun-s7-patlama

Note 7, Iphone 7 Plus derken, bir patlama haberi de Samsung Galaxy S7’den geldi. Kanada’da gerçekleşen olayı, telefonun kullanıcısı olan Amarjit Mann, yerel bir basın ajansına anlattı.

Mann, araba kullanırken, cebindeki telefonun ısındığını fark ediyor ve cebinden çıkartıyor. Cihaza baktığı sırada ise, cihaz önce yanıyor daha sonra da suratına doğru patlıyor. Arabasının camının açık olmasını fırsat bilen Mann, telefonu camdan dışarıya fırlatıyor. Daha önce hiç buna benzer bir korku yaşamadığını söyleyen madur kullanıcı, en kısa zaman içerisinde yasal işlemleri de başlatacağını söyledi.

Samsung, Note 7’lerin patlaması ve geri toplatılması ile hem maddi, hem de manevi olarak çok büyük zararlar yaşamıştı. Note 7 fiyaskosu hala unutulmamışken, farklı bir cihazda ortaya çıkan yeni bir sorun, Samsung’un başının daha da ağrımasına sebep olacak.  Şirketin, üzerine yapışan bu kötü imajdan nasıl kurtulacağını merakla izliyoruz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com