Reklam Alanı
Reklam Alanı
Facebook kullanıcılarını öldürüyor
İnternet 1.146 views 0

Facebook Öldürüyor!

Facebook bazı kullanıcılarının öldüğünü iddaa etti. Ortalık fena halde karıştı.

 

Facebook kullanıcılarını öldürüyor

Facebook, uzun zamandır giriş yapmayan kullanıcılarının sayfalarında, öldüğüne dair bir taziye mesajı ekledi. Doğru olmayan bu bildirimden sonra kullanıcılar, diğer sosyal medya sayfalarından, ölmediklerine dair paylaşımlarda bulunmak zorunda kaldılar. Ölüm mesajı gelen kullanıcılarının aileleri, panik yaşayarak bu kişilere ulaşmaya çalıştılar.

Kullanıcıların sayfasında, bir çiçek ile birlikte taziye mesajı yayınlanıyordu. Sabaha karşı ise yapılan bu hatadan geri dönüldü ve kaldırıldı.

İşin daha ilginç ve komik  tarafı ise, Facebook‘un kurucusu ve sahibi olan Mark Zuckerberg‘in sayfasında da aynı ölüm ilanı yayınlandı. Buradan çıkan sonuç ise, Mark Zuckerberg, kendi yarattığı, milyonlarca dolar kazandığı ve sahibi olduğu şirketin internet sitesine kendi hesabıyla giriş yapmıyor.

Dünyanın en çok ziyaret edilen ve en fazla kullanıcısı olan sosyal medya sitesi, kullanıcıların öldüğüne dair yayınlanan haberin, teknik bir hata yüzünden oluştuğunu söyledi, kaldırıldığını duyurdu ve özür diledi.

Daha önce de kişilerin, öldükten sonra hesaplarını varislerine bırakabileceği bir alan yaratan Facebook, ölüm konusuna fazlaca kafayı takmış görülüyor.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com