Reklam Alanı
Reklam Alanı
google fotoğraf yedekleme
İnternet 1.730 views 0

Google Fotoğraf Yedekleme Nasıl Yapılır?

Google kaliteli ve kesintisiz bir hizmet vererek fotoğraflarınızı ve videolarınızı yedeklemektedir. Akıllı cihazlarda gelişen uygulamalar ve resim ya da video kalitelerinden dolayı hafıza dolumu kısa sürelerde yaşanabilmektedir. Bu amaçla Google fotoğraf yedekleme hizmeti firma tarafından kullanıcılara daha rahat bir kullanım alanı oluşturulması için sunulmuştur. Bu alanda güzel bir hizmet ile kullanıcılara sunulan Google Fotoğraflar, büyük arşive dahi sahip olsanız da bu fotoğrafları ya da videoları sizler için yedeklemektedir.

Windows, Mac, IOS ve Android gibi birçok işletim sistemi tarafından desteklenmekte olan bu uygulamaya aynı zamanda her yerden erişim sağlamak yine mümkün olmaktadır. Bu hizmet kapsamında kişiler cihaz değişikliği yapsa dahi her yerden istedikleri zaman fotoğraflarına ulaşım sağlayabilmekte ve istedikleri cihazlardan yine istedikleri bir başka cihaza aktarım yapabilmektedirler.

Google Fotoğraflar ile Yedekleme

Google yedekleme işlemi her cihaza göre farklılık göstermektedir. Genel bir kullanım olarak yapmanız gereken Google Fotoğraflar uygulamasını indirip çalıştırmanız olmaktadır. Uygulama yüklendikten ve çalıştırıldıktan sonra ayarlar kısmından yedekleme sekmesine girmeniz gerekmektedir. Burada senkronizasyon kısmını aktif hale getirmelisiniz. Bu hizmet kapsamı ile aynı zamanda cihazınızdaki tüm dosyaları yedekleyebileceğiniz gibi bunların içerisinden sizlerin de seçmiş oldukları sadece yedeklenebilmektedir.

Yedekleme işleminin gerçekleştirilmesi için Google sizler için orijinal ve kaliteli video ve fotoğraflarınız için 15 GB kapasitesinde bir yedekleme alanı sağlamaktadır. Eğer yedekleyeceğiniz fotoğraflarınızı ya da videolarınızı iyi kalite seçeneklerinde depo ederseniz bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanmanız mümkün olacaktır.

google fotoğraf yedekleme

Videolarınıza ve Fotoğraflarınıza Her Yerden Ulaşım Sağlayabilirsiniz.

Google’ın sizlere sunmuş odluğu fotoğraf yedekleme işlemini gerçekleştirerek anında internet bağlantısı sağlamanız ile fotoğraflarınızı yedekleyebilir ve bu sayede cihazlarınızda yer kaplamaması adına sizler için gerçekten yararlı bir işle gerçekleştirmiş olursunuz. Aynı zamanda kolay bir kullanım alanın bu program üzerinden sizlere sunmuş olan Google, bu sayede istediğiniz fotoğrafları bulmanızı da sağlamaktadır. Program içerisinde fotoğraflar genel olarak tarihe göre sıralanmış bir şekilde depolanmakta ve bu sayede de sizler için anılarınızı düzenli olarak saklama hizmetini sunmaktadır.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com