Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 2.224 views 0

Taksitle Oyun Almak

Bilgisayar oyunları bir çoğumuz için çok pahallı eğlenceler. Yeni çıkan bir oyunun fiyatı 200 liraya kadar yaklaşıyor. Hem cebimizi çok yormadan, hem de korsan oyuna bulaşmadan taksitle oyun alabileceğinizi biliyor muydunuz?

playstore-logo

TTNET Playstore Nedir?

Playstore, Türk Telekom‘un oyun satış sitesidir. Aldığınız oyunları size Steam Key veya Origin Key olarak veriyor. Böylece sorunsuzca oyunlarınızı kullanabiliyorsunuz. Bir bakıma ucuz oyun sitesi olarak da görebilirsiniz.

Türk Telekom‘un dijital oyun satış sitesi Playstore, uzunca bir süredir hizmet veriyor. Eğer TTNET kullanıcısıysanız, almak istediğiniz oyunu faturaya ek 12 taksitle ödeme şansınız var. Playstore, Ttnet faturası ile ödeme imkanı sunduğu için, cebinizden o anda nakit bir para da çıkmamış oluyor.

Playstore’da oyun fiyatları neredeyse diğer dağıtımcılarla aynı seviyede. Hatta bazen daha bile ucuza geliyor. Örneğin şu anda Football Manager 2017, Steam’de 100 Tl iken Playstore’da 90 Tl. Battlefield 1 Origin’de 199 Tl iken Playstore’da 179 TL. Hem ucuz oyun alma şansınız, hem de bu fiyatı 12 ay boyunca, peşin fiyatına ödeme şansınız var.

Aynı zamanda Playstore, doğum günlerinizde, siteye ilk üye olduğunuzda indirim kodu vererek, ucuza oyun almanızı sağlıyor.

Eğer almak istediğiniz oyun Playstore’da yoksa ve bir Origin oyunuysa “Origin’den ucuza oyun almak” yazımızı inceleyebilirsiniz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belirtilerine.com